12. Eestimaa talimängud

Loksa tiim Fotograaf Rein stardib

1.-3. märtsini toimusid Võrus 12. Eestimaa talimängud. Kogu Eestit haaravatel mängudel võistles ligi 2900 sportlast 25 linnast ja 60 vallast. Mängudel osalesid kõik 15 maakonda.

Üle pika aja oli taas esindatud ka Loksa linn 8-liikmelise murdmaasuusatamise meeskonnaga, kuhu kuulusid Epp Paalberg, Pille Plakk, Marelle Süda, Teet Kallaste, Rein Kane, Eugo Krusell, Erti Paalberg ja Pent Paalberg.

Esimesel päeval olid kavas teatesõidud. Loksa linna esindas meesveteranide teatekolmik koosseisus Teet, Erti ja Rein, tulemuseks M40 vanuseklassi 32. koht. Epp ja Pent tegid kaasa Harjumaa võistkondades ning olid vastavalt N16 ja M18 vanuseklassis neljandad.

Laupäeval sõideti individuaaldistantse. Ligi tuhande suusataja konkurentsis olid loksakate tulemused järgmised: N16 tüdrukute hulgas oli Epp 9., M18 klassis Pent 5. ja Eugo 29., naiste põhiklassis oli Marelle 40., N35 Pille 43., M50 Teet 20., ja M60 klassis Rein 29.

Pärast murdmaasõitu osales Epp suusaorienteerumise võistlustel, kus saavutas tubli 7. koha.

Linnade arvestuses kogus Loksa murdmaasuusatamises 499 punkti, olles 17. kohal.

Tänan Loksa Linnavalitsust ning tublisid suusatajaid, tänu kellele võistlusreis Haanjasse võimalikuks sai. Loksa on taas kantud Eesti suusakaardile.

Pühapäeval osalesime Iisaku karikavõistlustel. Poolteise tunniga oli võistlus peetud ning ilusad karikad laiali jagatud. Koju jõudes oli lõpuprotokoll juba postkastis ning esmaspäeva hommikul ka võistluste video. Korraldajad õppige!

Iisaku KV video