2 päeva, 3 võistlust ja 2 medalit

SOautasustamine 10kmKLtehvandiArasoit

Tihe nädalavahetus sai alguse laupäeva hommikul, kui Otepääl, Tehvandi suusastaadionil toimus ETV-Swedbanki noorte suusasarja IV etapp. Seekord sõideti suusakrossi. Rada oli hästi ette valmistatud ning väga tehniline. Suurimat oskust nõudis moguliraja läbimine, mis vale sõidutehnika kohe valusalt ära karistas. Seda sai ka reede õhtul harjutades omalnahal tunda Pent, kes osa oma näost loovutas Tehvandi jäisele nõlvale.

Niisiis oli selge, et põhirõhk selliste oskuste juures tuleb panna püsti püsimisele ning pidurdamisele. Epp läbis raja ettevaatlikult ja sai preemiaks jälle medali, 5. koht. Ka Pendil õnnestus seekord jõuda finishisse ilma lisatraumadeta, kohaks 21.

Tulemused

Pärast sõitu oli Epul aega 10 minutit, et vahetada riided ning jõuda bussi peale, millega sõita Savernasse, kus kell 14.40 algasid suusaorinteerumise paarissprindi  Eesti meistrivõistlused. Hästi alanud päev sai jätku. Enne päikeseloojangut riputati Epule ja Kaisale kaela hõbemedalid.

Tulemused

Pühapäeval toimusid Tehvandil Eesti noorte meistrivõistlused. Kavas 5 ja 10 km eraldistardiga klassikadistantsid. N16 vanuseklassis oli Epp 16. Väga tubli sõidu tegi Pent, kes M18 klassis sõitis välja päeva 10. aja. Kaua püütud esikümne koht on nüüd käes!.

Tulemused