2017. aasta suvi

Mai: Orienteerumise eestikad, Libahundi jälg, Tallinna koolinoorte MV

Pildid Libahundilt:

Tõsine valmistumie stardiks

Tõsine valmistumine stardiks

1513837260972

Keset võistlust saime aru, et oleks pidanud täpsemalt juhendit lugema, sest liikuv KP ei andnud punkte pärast lisaülesannet ja SI mäluks on 50 liiga vähe.

1513837261165

Meri, rand, sõjaväe ehitised, võsa, männimets, soo – Aegnal leidub kõike

Juuni: Suusaliidu paaripäevane laager Otepääl ja Jukola (naiste teade on Venlojen viesti). Esimest korda jooksin 1. vahetust ja see oli äge.

Juuli: Orienteerumise MM Lõuna-Eestis. Olin korraldustiimis ja võtsin finišis sportlastelt GPS seadmeid ära. Nägin, kuidas maailma parimad võistlusjärgselt käituvad ja kuidas  algab taastumine. Näiteks Rootsi koondise sportlastele tõi treener või kokk kohe finišitelki taastava smuuti.

August: Orienteerumise EMV sprint Loksal, Suusaliidu laager Otepääl.

Loksal toimunud spindis tegi comeback’i Pent. Oli ilus ja kiire jooks, kuid kahjuks läks tulemustesse MP.

1513842323319

Finišisirge

Mai algusest hakkas minu elu segama terviseprobleem. Selle tõttu pidin  treeninguid mais ja juunis vähendama. Juuli alguseks suutsime koos Confido abivalmite arstidega põhjuse välja selgitada. Sellest hetkest sain keskenduda taastusravile, mis läks nii kiiresti tänu Confidole ja füsioterapeut Maris Perendile. Augusti alguses suundusin vähehaaval tagasi treeningute juurde ning septembris juba võisin tavapäraste koormustega treenida. Seega suvine ettevalmistus on sel aastal suhteliselt kesine, kuid sügisesed treeningud on olnud targemalt planeeritud. Talv tuleb kindlasti väga põnev!