Orienteerumise EMV Mõndaveres

6.-7. maini toimusid Mõndaveres Eesti meistrivõistlused. Laupäeval joosti lühirada ning pühapäeval põhiklassi teade.

Laupäeval sain kirja N20 11. tulemuse ehk olin tüdrukutest kõige kauem metsas. Orienteerumises võib kõike juhtuda ja sel korral juhtuski. Lootsin punktideni kergelt jõuda, kuid oleksin pidanud hoolikamalt kaarti kontrollima. Mitu suurt viga ja mõned väiksemad, kuid vähemalt suutsin raja läbida. Kuid ainult raja läbimine ei ole enam eesmärk.

Pühapäeval jooksin Rakvere OK võistkonnas 1. vahetust (mina-Jaana-Kelly). Laupäevast oleks võinud ju järeldusi teha… Lootsin nüüd teha parema, veatuma jooksu, kuid lootuseks see jäigi. Maastiku idaosa läbisid kõrged oosid, mida “ehtisid” mahalangenud puud. Mõlemal päeval takerdusin just selles osas (kuhu jäi vigadest õppimine??). Selle eest tegi aga Jaana super jooksu ning Kelly sai meid finišisse tuua 12. kohal.

PS. Meeste võistkondi oli stardiprotokollis 26 ja naiste võiskondi 19. Võrdluseks näide: murdmaasuusatamise EMV teatesõidu lõpetas 9 naiskonda ja 10 meeskonda.