Firmasport ja mälumängu ning suusatamise eestikad

DSC_0043 DSC_0084 DSC_0134

Pildid: Firmaspordi talispartaktiaad 2015, pildistas Kadri-Ann

IMG_20150308_114839IMG_20150308_121337

Pildid: Haanja 8. märts

6.-8. märtsil toimus Otepääl firmaspordi talispartakiaad. Kavas oli palju lahedaid alasid ning medaleid tuli robinal. TLT oli taas ülivõimas puusuusa paarissprindis. Epp ja Pent võitsid 2 km sõidu kahe ja poole minutiga. Erti ja Annika võit oli napp, ainult minut. Ülihea sõidu tegid ka Kadri-Ann ja Timo, kes M/N klassis võitlesid välja pronksi. Tundub, et said õiget värvi suusad. Värvimise õpetus ilmub siinsamas pärast suusahooaja lõppu. Nii et puususuusafännid – olge valvel!

Lisaks võitis Epp orienteerumise, võimsussõidu, 60 min sõidu ja tõususprindi. Pent oli võiduka reesõidu meeskonna liige ning sai hõbeda 100m sprindis. Lisaks laskesuusatamise kosmiline viimane laskmine – 5 sekundit ja 5 märki. Nagu päris. Erti sai hõbeda tõususprindis ja pronksi 60 min sõidus.

Pent jättis laupäevase suusapäeva vahele ning sõitis rongiga Viimsisse, kus toimusid koolinoorte mälumängu Eesti meistrivõistlused. Kui ta õhtul Otepääle tagasi jõudis, oli kaelas hõbemedal. Loksa koolist oli parem ainult Tallinna Reaalkool.

Pühapäeval toimusid Haanjas Eesti noorte meistrivõistlused suusatamises. Suur sula oli ööga raja peaaegu ära sulatanud ning suusastaadioni asemel oli bassein. Võistlus otsustati korraldada lühendatud distantsidega. 6 km ühisstardiga vabatehnika sõidus sai Epp 8. koha. Eelmise päeva 15 km Tehvandil pluss veel kaks korda esimest tõusu aja peale olid teravuse jalast röövinud.

PS Üks saladus veel lõpetuseks. Kuna oli sama ilm, mis eelmisel aastal, siis puusuusa all toimis täpselt sama variant, millest sai eelmisel aastal siin kirjutatud.