Paremaks läheb!

DSC_0081

Eesti Vabariigi 95. aastapäeval, 24. veebruaril toimus ETV-Swedbanki noorte suusasarja V etapp Holstre-Pollis. Kavas olid seekord pikad ühisstardist klassikadistantsid. Külm ja päikeseline hommik oli ilus algus pidupäevale. -21 kraadi auto termomeetris tõusis startide alguseks – 10-le.

Epp pidi seekord sõitma 10 kilomeetrit. Staadionilt tuiskas ta minema teisena. Esimeselt 5 km ringilt tulles oli ta 5-6., kahksaliikmelises juhtgrupis. Seis näis hea. 15 minutit ootust ja juba tulid tüdrukud uuesti staadioni vaatevälja. Enne viimast tõusu oli Epp 4. kuid tõusul õnnestus veel üks konkurent seljatada ning üle finishijoone jõudus ta N15 vanuseklassi tüdurkutest kolmandana. Seekord olid N15 klassi kolm esimest kiiremad ka aasta vanematest tüdrukutest. Igaljuhul on nüüd Epul ka päris pjedestali koht käes.

Penti ootas ees 20 km rasket tööd. Sõit kulges tõusvas joones ning protokolli kirjutati taas elu parim tulemus – 7. Kui poleks olnud kahte kukkumist, oleks…. Aga oleksid ei maksa siin midagi nagu ütleb meile kõigile tuttav spordikommentaator.

Soe päike, külm lumi, perfektne klassikarada ja head tulemused –  see on jõud mis veab suusatajad läbi pimeda ja mudase sügise kevadesse.

PS Määrdemehele ka seekord maksimumpunkitd 😉

Tulemused